Лідери та аутсайдери серед депутатів Полтавської міськради

4 роки на посаді: сумлінне виконання обов'язків чи повне ігнорування всього?

Кого схвалюють місцеві експерти, а кого разом із діяльністю посилають в антирейтинг. За третій рік роботи в міській раді жоден депутат не отримав найвищої оцінки. Критерії для оцінки їх діяльності такі: наявність інформації про особу на сайті міськради, особистий прийом громадян, інформування виборців про діяльність через ЗМІ чи газети, а ще – активність на засіданнях. За кожен критерій нараховували бали. Щоб вивести загальну суму, враховували всі критерії. Був ще й варіант оцінки експертами, у їх ролі – редактори ЗМІ, журналісти, громадські активісти чи представники наукової спільноти. 

Сам проєкт реалізується Одеською обласною організацією «Комітет виборців України» разом з партнерськими організаціями з 16-ти регіонів України за підтримки Національного фонду демократії. 

Каріна Тютюнник, менеджерка проєктів ГО «Полтавська Платформа»

- Жоден депутат з корпусу не отримав найвищий бал, тобто, п'ятірку. За кількістю депутатів, які отримали найнижчий бал, Полтава має найвищі показники серед всіх 15 обласних центрів та міста Києва, які є учасниками кампанії, що не може не засмучувати. Тим не менш, маємо і покращення у порівнні з минулим роком. Депутати стали краще відвідувати засідання сесій та на 40% зменшилася кількість неактуальної інфомрації на сайті ПМР.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію