У селі Балясне продовжують будувати амбулаторію сімейної медицини

В експлуатацію її мають ввести в кінці літа цього року. Подібних лікувальних закладів в області планують звести ще 28. Процес будівництва у Балясному бачила і наша знімальна група.

Два роки тому у Балясному почали зводити нову амбулаторію. Втім, згодом будівництво призупинили. І об’єкт починав уже ставати довгобудом. Але на початку цього року роботи там врешті відновили.

Євгеній Скиба, голова Диканської РДА

- Досить уже тривалий час тривають будівельні роботи – із 2018 року. На даний час будівельні роботи активізовано. Усі бригади працюють. Хочемо отримати якнайшвидше нову сучасну лабораторію саме для сільської місцевості у Балясному.

Зараз внутрішні і зовнішні роботи на об'єкті тривають щодня. Усі необхідні матеріали закуплено. Амбулаторію обіцяють закінчити уже найближчим часом. 

Олег Олексенко, головний інженер ПП «Полтавазв’язокбуд»

- Червень-липень – закінчення повністю, із передачею об’єкту в експлуатацію. Роботи ідуть паралельно – перегородки, стіни, комунікації. Усе йде одне за одним, усі працюють.

Олександр Ткач, радник голови Полтавської ОДА із питань будівництва

- Будівельна бригада, яка тут працює, вона виконує план-графік, який ми проговорили місяць тому назад. Плануємо, що в кінці серпня ми цей проєкт передамо медицині.

Родзинкою новобудови стане й те, що у її приміщенні передбачено комфортне житло для медичного працівника.

Євгеній Скиба, голова Диканської РДА

- Позитив, що дійсно можна сюди залучити до цієї роботи також і сімейного лікаря без відповідного житла. Бо по проєкту планується ще дві спальні кімнати, кухня-студія для комфортного проживання з усіма необхідними умовами.

Олександр Ткач, радник голови Полтавської ОДА із питань будівництва

- Це дуже великий проєкт доступної медицини. Подібних об’єктів в області зараз у роботі ще 28. Кожного дня ми буваємо на цих об’єктах. І наразі готуємо цілу низку цих проєктів для передачі балансоутримувачам.

Новозбудована амбулаторія обслуговуватиме не тільки Балясне, а й найближчі до нього села Диканського району. Медичний заклад оснастять і новітнім обладнанням. Але, звичайно, трохи пізніше.

Стрічка новин