Податковий борг платників податків Полтавщини – майже 6 млрд. грн.

Із них до місцевого бюджету – 403,7 млн.грн.

У зв’язку із змінами, внесеними до Податкового кодексу, податкові органи здійснюють стягнення коштів та продаж майна платника боржника через 30 календарних днів з дня надіслання (вручення) такому платнику податкової вимоги.  

Тож, Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує платникам податків, щоб вчасно сплачували рахунки. Станом на сьогодні майже 15 тисяч платників податків Полтавської області мають заборгованість зі сплати єдиного внеску в сумі 271,6 млн.грн. А, згідно із законодавством, за несплату або несвоєчасну сплату єдиного внеску до платника застосовуються штрафні санкції та на суму недоїмки нараховується пеня. 

Алла Рябкова, в.о. начальника ГУ ДПС у Полтавській області 

- У разі, якщо виконавча служба стягує таку заборгованість у примусовому порядку, додатково застосовуються стягнення виконавчої служби штрафних санкцій у розмірі 10%. Тому своєчасна сплата забргованості по ЄВ, своєчасне погашення своїх зобов'язань перед державою – це запорука як сумлінності платника податку, так і уникнення ними додаткового фінансового навантаження.

Стрічка новин