У Полтаві незабаром запрацює новий зал для боксу

Реформа щодо зміцнення спортивної інфраструктури проводиться і у Полтаві. Це, зокрема, стосується споруди, яка за роки Радянського Союзу та незалежності України мала назвуПалац Спорту «Спартак». В рамках масштабних поточних та капітального ремонту там вже відремонтоване приміщення, де після карантину готові прийняти спортсменів відділення для занять боксом.

За весь час функціонування Палацу Спорту «Спартак» тут не проводилося ремонтних та капітальних робіт споруди. У 2020 році з міського бюджету виділено кошти на експертизу, проектно-кошторисну документацію та капітальні роботи з підсиленням несучих конструкцій Палацу Спорту. Зокрема, цегляні конструкції по осях вимагають підсилення сталевими обоймами, стіни вимагають утеплення та визначені інші капітальні роботи. А ось роботи по облаштуванню цієї спеціальної зали для боксу вже завершені. Придбано й відповідний сучасний спортивний інвентар та інше обладнання.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Зараз ми відкриваємо додаткове відділення – відділення боксу, яке колись також було в «Спартаку». І тут проводилися заняття, набиралися діти для занять спортом. Тому ми саме для цього спеціалізованого залу закупили обладнання, і вже найближчим часом це дасть можливість займатися в центрі міста в нормальних умова, з нормальним обладнанням. І таким чином розвивати спорт, займати дітей спортом, не виганяти їх на вулицю.

Як наголосив секретар Полтавської міськради Олександр Шамота, міська влада, депутати роблять чимало для того, аби все більше полтавців мали можливість займатися спортом в нормальних умовах. Тож тренування у новому спортивному залі для боксу розпочнуться незабаром. А після капітальних робіт спортивної споруди на повну потужність тут запрацює новостворений Комунальний заклад «Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа «ПОЛТАВА» з відділеннями вільної боротьби, боксу, тхеквандо та пауерліфтингу.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію