Родина 18-річного полтавця просить про допомогу

Максим Івченко у важкому стані знаходиться на лікуванні у Мінську (Білорусь). Іноземні фахівці беруться допомогти хлопцю, але сума – 50 тис. доларів – для родини непідйомна. У хлопця підтвердили лімфому Ходжкіна – онкологічне захворювання лімфатичної системи.

Розпочалося все 10 місяців тому. У Максима була підвищена температура, тож довелося звернутися в лікарню.

Олена Роман, тітка хлопця 

- Звернулися в інфекційну лікарню, де він пролежав на обслідуванні 10 днів. Звідси його виписали, що хлопчик здоровий, бо нічого не виявили. Температура надалі йшла і шла. Потім поїхали в Київ, там за ним теж стежили лікарі.

Але лікування не допомагало. Наступний етап – місяць в Харківському «Охматдиті», де виявили вірус епштейн-барра. Лікували спочатку там, а потім у Києві, Полтаві. 

Олена Роман, тітка хлопця 

- 18.05 хлопчика перевели з реанімації в онкологічне відділення і сказали, що вони йому вже дати ради не можуть. Так як розійшлася жовч, білорубін високий. Печінка страждає і нирки. Після того ми робили закордонний паспорт, адже тут допомогти не можуть.

Шанс на порятунок дала Білорусь. Хлопчик проходить лікування у Мінську, але рахунок за лікування великий – 50 тисяч доларів. 

У родини немає таких коштів, тому просять допомоги у всіх небайдужих.

Зараз на ваших екранах з'явиться номер карти, переславши гроші на яку, Ви зможете фінансово допомогти.

Номер карти ПриватБанк 4149 4991 4132 5660 Iвченко Вiкторiя Сергiiвна (мама)

Стрічка новин