Родина 18-річного полтавця просить про допомогу

Максим Івченко у важкому стані знаходиться на лікуванні у Мінську (Білорусь). Іноземні фахівці беруться допомогти хлопцю, але сума – 50 тис. доларів – для родини непідйомна. У хлопця підтвердили лімфому Ходжкіна – онкологічне захворювання лімфатичної системи.

Розпочалося все 10 місяців тому. У Максима була підвищена температура, тож довелося звернутися в лікарню.

Олена Роман, тітка хлопця 

- Звернулися в інфекційну лікарню, де він пролежав на обслідуванні 10 днів. Звідси його виписали, що хлопчик здоровий, бо нічого не виявили. Температура надалі йшла і шла. Потім поїхали в Київ, там за ним теж стежили лікарі.

Але лікування не допомагало. Наступний етап – місяць в Харківському «Охматдиті», де виявили вірус епштейн-барра. Лікували спочатку там, а потім у Києві, Полтаві. 

Олена Роман, тітка хлопця 

- 18.05 хлопчика перевели з реанімації в онкологічне відділення і сказали, що вони йому вже дати ради не можуть. Так як розійшлася жовч, білорубін високий. Печінка страждає і нирки. Після того ми робили закордонний паспорт, адже тут допомогти не можуть.

Шанс на порятунок дала Білорусь. Хлопчик проходить лікування у Мінську, але рахунок за лікування великий – 50 тисяч доларів. 

У родини немає таких коштів, тому просять допомоги у всіх небайдужих.

Зараз на ваших екранах з'явиться номер карти, переславши гроші на яку, Ви зможете фінансово допомогти.

Номер карти ПриватБанк 4149 4991 4132 5660 Iвченко Вiкторiя Сергiiвна (мама)

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію