УПЛ просить Українську асоціацію футболу змінити два правила регламенту

Керівництво УПЛ звернулося до Української асоціації футболу розглянути і затвердити Виконавчим комітетом УАФ відразу два рішення.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Sport Arena. У зв'язку з затвердженням тимчасового правила про можливість провести до п'яти замін для кожної з команд в одному матчі, УПЛ просить збільшити кількість запасних футболістів з 7 до 9 на матчах чемпіонату України.

Крім того, УАФ може скасувати дію норми Регламенту чемпіонату України з футболу, згідно з якою основний стадіон, на якому проводяться домашні матчі головної команди клубу, повинен бути розміщений на території населеного пункту за місцем державної реєстрації клубу. Таке рішення повинно бути прийнято в зв'язку з неготовністю деяких областей України до послаблення карантину і неможливості передбачити розвиток ситуації з поширенням епідемії COVID-19.

Нагадаємо, футбольний чемпіонат України поновиться 30 травня. У перший день 24 туру УПЛ відбудуться поєдинки: “Колос” - “Десна”, “Дніпро-1” - “Олімпік” і “Олександрія” - “Зоря”. Після 23-х турів у турнірній таблиці лідирує “Шахтар”. Друге і третє місця з відривом у 13 очок посідають “Зоря” і “Динамо”.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію