У Полтаві знайшли мертвим директора натуралістичного центру

У Полтаві знайшли мертвим директора обласного еколого-натуралістичного центру. Подія сталася 27 травня, близько 20-ї години.

Віталія Бедніну знайшли застреленим у власній автівці Hyundai Santa Fe на вул.Івана Мазепи, 42. З місця події вилучили зброю, з якої, імовірно, був здійснений постріл у рот. Педагог із багаторічним стажем залишив посмертну записку, у якій написав коди до банківських карток, попросив пробачення і попрощався. 

Віталій Григорович Бедніна очолював Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді з 1994 року, мав за плечима 30 років педагогічного стажу. Очолював Полтавське відділення Міжнародної асоціації позашкільної освіти. Школярам запам'ятався, як ініціатор проведення зимової школи, що з 2017 року проводили в Міських Млинах Зіньківського району. Метою діяльності Школи є виявлення та підтримка обдарованої молоді, підготовка старшокласників до участі у науково-дослідницьких та експериментальних проєктах у системі Малої академії наук України. У грудні 2019 року Віталій Бедніна став лауреатом щорічної Премії Верховної Ради.

Наразі обставини смерті чоловіка з'ясовує слідство. Але є інформація, що Віталій Бедніна зранку виїхав з дому і довго не виходив на зв’язок. Увечері його знайшли вже мертвим. 

Поліна Ларіна, головний спеціаліст відділу комунікацій ГУ НП у Полтавській області 

- З місця події вилучили зброю, із якої, імовірно, був здійснений смертельний постріл. На даний час поліція попередньо кваліфікує як суїцид чи ситуацію, але розглядаються і інші версії. Можна сказати, що з автомобіля поліція вилучила дрібнокаліберну гвинтівку, яка була зарєстрована на загиблого, а також його передсмертну записку.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію