Полтавську ДМШ №2 ремонтують

Під час карантину міська влада Полтави чимало уваги приділяє ремонтам об’єктів соціальної інфраструктури міста. Відповідні роботи зараз тривають у другій дитячій музичній школі, що носить ім’я нашого земляка, композитора, хорового диригента, музикознавця та журналіста, ведучого музичних програм для дітей та юнацтва на українському радіо Володимира Шаповаленка. Проконтролювати хід робіт до закладу завітав секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота.

Цього року другій музичній, що розташована неподалік Південного вокзалу Полтави, виповнюється 55 років. І, як розповідають вчителі, з перших років свого заснування школа бере активну участь в культурному та музичному житті міста. Зараз тут працює понад 60 викладачів, 14 чоловік адмінперсоналу та на семи відділах навчається 465 дітей. Зараз, в умовах карантину, це здійснюється дистанційно.

Олег Хниченко, директор Полтавської ДМШ №2 ім.В.Шаповаленка

- Фах, сольфеджіо, музична література, музична колективна, хор, ансамблі.

За словами директора закладу, тут триває поточний ремонт, зокрема, останнім часом покладено лінолеум на першому та другому поверхах,  окрім того, відремонтована покрівля, господарська комора, зроблено вуличне освітлення. Цього ж тижня заплановано почати капітальний  ремонт старої котельні.

Олег Хниченко, директор Полтавської ДМШ №2 ім.В.Шаповаленка

- Планується повністю замінити котли, відремонтувати повністю тепло систему, покрівлю, внутрішні ремонти і ззовні.

За словами секретаря Полтавської міськради Олександра Шамоти, на ремонт котельні кошти вже виділені, залишилося дочекатися документів від Державної архітектурно-будівельної інспекції.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- По-перше, це нам дасть можливість отримати нормальне опалення. По-друге, ми отримаємо зменшення використання газу і, відповідно, витрат з міського бюджету на опалення будинку 2-ї школи. На щастя, технології дозволяють, і зараз навіть в період карантину йдуть заняття в цій школі в онлайн режимі. Але все ж таки, коли діти повернуться до школи, особливо взимку, восени, вони повинні навчатися в нормальних, теплих умовах, а для цього ми ще минулого року, коли робили ремонти, поставили собі за мету замінити обладнання, відремонтувати котельню і зменшити витрати з міського бюджету на опалення цієї будівлі.

До цього часу в школі здійснили чимало енергозберігаючих заходів. Зокрема, замінили вікна, двері, і ось після останнього кроку – ремонту котельні – тут сподіваються отримати до сорока відсотків економії енергоносіїв і, відповідно, бюджетних коштів полтавської громади.  

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію