Бійця з Полтавщини посмертно нагородили орденом "За мужність"

Бійця з Полтавщини посмертно нагородили орденом "За мужність"

Молодшого сержанта Збройних сил України Юрія Коновода Указом Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджено орденом "За мужність" III ступеня.

Його орден передали молодшому сину Героя Дмитрові. Церемонія нагородження відбулася в Карлівській міській раді. Присутні вшанували пам'ять земляка хвилиною мовчання.

Довідково. З початком бойових дій на сході України Юрій Коновод добровольцем пішов на фронт. Розпочав службу за контрактом  у 53-й механізованій бригаді водієм-електриком розвідувального взводу 1-го батальйону. У жовтні 2018 року контракт сплив. А вже в березні 2019 року  повернувся в зону бойових дій у складі батальйону "Айдар".

23 квітня 2019 року загинув від кулі снайпера. За три місяці Юрію Коноводу виповнилося б 55 років. 26 квітня 2019 р. Юрій Миколайович Коновод похований в селищі Ланна. В нього залишилася дружина та двоє синів. Старший, Станіслав –  військовослужбовець, на даний час несе службу під Маріуполем.

Стрічка новин