Поблизу с.Стасі з'явиться нова бетонна дорога

У селі Стасі Диканського району побудують бетонну дорогу для важковагового транспорту в обхід населеного пункту. Роботи проінвестує місцеве ТОВ «Стасі насіння». Голова ОДА Олег Синєгубов пообіцяв з боку влади підтримку цього підприємства – одного із головних наповнювачів місцевого бюджету.

О.Синєгубов: Можна починати вже відсьогодні – це ось ця дорога.

О.Турчинов: Це ця дорога. Ми готові виступити інвестором. Ми інвестуємо і готові це робити – так.

На карті, яку розглядають голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов та директор ТОВ «Стасі насіння» Олексій Турчинов, – кілька варіантів будівництва нової дороги місцевого значення. Один із них втілюватимуть у життя уже найближчим часом.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Фури фактично їдуть через населений пункт, фактично знищуючи місцеві дороги, для яких не передбачено таке навантаження. Підприємство готове профінансувати зазначений проєкт. І я вважаю, що найближчим часом його буде спільними зусиллями реалізовано.

Цей проєкт матиме подвійну вигоду. Зручніше буде і самому підприємству і, звісно, місцевим мешканцям.

Сергій Давиденко, Стасівський сільський голова

- Плануються поліпшення тимчасової дороги польового шляху. Відстань буде 2 кілометри 200 метрів. Для комфортного життя населеного пункту села Стасі.

До речі, на підприємстві працює чимало мешканців Стасів та інших найближчих сіл. У період карантину темпи роботи не послаблювали, бо якраз тривала посівна компанія.

Олексій Турчинов, в.о. директора ТОВ «Стасі насіння»

- Це був період сівби по Україні. І ми відвантажували нашу продукцію фермерам. Вони сіяли, ми контролювали. І також ми свої батьківські форми сіяли. По регіонах України ми переміщувалися. Ми отримували дозволи на переміщення. Це все було, вплинуло, але не дуже на сільське господарство України.

Артем Дорошенко, начальник зміни ТОВ «Стасі насіння»

- Вчимося на своїй роботі. Намагаємося з кожним роком показувати все кращий результат. Це вигідно і для нас, і для компанії в цілому. І для наших споживачів.

На підприємстві переконують: роблять усе для того, аби не псувати навколишнього середовища через застосування пестицидів.

Олексій Турчинов, в.о. директора ТОВ «Стасі насіння»

- В атмосферу оцього пилу пестицидів немає. Воно накопичується у спеціальних ємностях. Якщо це пестициди рідкі – є спеціальні ємності, які потім вивозяться і утилізуються згідно українського законодавства.

Якість насіння контролюють і в спеціальній лабораторії, що працює у чотири зміни.

Оксана Буйнова, лаборант ТОВ «Стасі насіння»

- Ми контролюємо процес калібровки насіння, упаковки, визначаємо усі якісні показники, які необхідні для того, щоб насіння було схожим, якісним.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Там умови дуже гарні, дуже добрі. ПДФО мають сплачувати все ж таки до місцевого бюджету. Це наша принципова позиція по всіх абсолютно підприємствах, бо люди працюють місцеві. Для нас це дуже важливо, щоб такі підприємства розвивалися, збільшували свої потужності.

Стрічка новин