На базі спорткомплексу «Спартак» з'явився новий спортінвентар

Найближчим часом у Полтаві на базі спорткомплексу «Спартак», приміщення якого минулого року повернулося у комунальну власність, планується створити спортивну школу під назвою «Полтава». Там знову займатимуться спортсмени та чимало мешканців міста. Для одного з видів спорту – пауерліфтингу – вже закуплено новий спортінвентар. Одним з перших його випробував секретар Полтавської міскради Олександр Шамота.

Новий зал для тренувань з силового триборства, так ще називають пауерліфтинг, розміщений в приміщенні, де вже давно займалися важкоатлети – на першому поверсі, одразу справа від входу. Тут зроблено ремонт та головне – придбано нове, сучасне спортивне обладнання.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- Ми отримали «Спартак» в достатньо розбитому вигляді, ми бачимо, що зі стелею, абсолютно пусті зали, зараз ми повертаємо в цей зал, який історично був залом для пауерліфингу, важкої атлетики. Але питання було в іншому – той інвентар, те обладнання, яке було ще за радянських часів, застаріло і морально і фізично. Тому цього року було прийнято рішення, виділено додаткові кошти, щоб закупити обладнання для тренувань, адже в Полтаві дуже потужна школа з пауерліфтингу.

За словами Олександра Шамоти, все обладнання – вітчизняного виробництва, і перед тим, як його замовляти, спеціалісти радилися, перш з все, з полтавськими важкоатлетами. Тож і отримали найсучасніше та найнеобхідніше, всього – близько 25 одиниць спортивного інвентаря.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- Сьогодні ми маємо хоч і карантин, але маємо обладнання, воно вже розставлено, готове, щоб приймати спортсменів. Окрім того, тут зможуть займатися не тільки з школи пауерліфтингу, а й абсолютно всі спортсмени, які займатимуться в майбутній школі «Полтава», яку ми окремо створимо на майбутній сесії Полтавської  міскради, і тут займатимуться всі спортсмени – і тхеквондо, в майбутньому плавання, боксом, гімнастика, якщо за потреби буде така необхідність.

На закупівлю нового обладнання для занять силовими видами спорту з міського бюджету Полтави було виділено 230 тисяч гривень. І, за словами секретаря міської ради Олександра Шамоти, такий розвиток та модернізація матеріально-спортивної бази у Полтаві триватиме й надалі. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію