МОЗ має чіткий алгоритм на проведення ІФА-тестувань

Перелік осіб, які підлягають тестуванню, та випадки, коли це доцільно, також у наявності.

Про це повідомили під час традиційного онлайн-брифінгу в МОЗ. Провести ІФА-тестування можна буде як у державних, так і в приватних закладах. Пом'якшення карантину відчувається у всіх сферах. Проте повноцінна робота ресторанів і закладів громадського харчування можлива з 10 червня. МОЗ із розумінням ставиться до підприємців, але епідеміологічна ситуація не дозволяє зробити це раніше.

Відкриття дитячих таборів можливе аж на останньому етапі виходу з карантину, щоб ризик коронавірусної інфекції був максимально низький. МОЗ заздалегідь надасть рекомендації щодо умов відкриття та діяльності цих дитячих закладів. 

Віктор Ляшко повідомив, що статистичні дані щодо захворюваності по показниках Дніпропетровської області були переглянуті.

Віктор Ляшко, головний державний санітарний лікар України 

- Оскільки зі статистики тестувань області було виключено 2 дні, у які проводилися дослідження референс-лабораторією Дніпропетровського обласного лабораторного центру, було проведено перевірку цієї лабораторії, та за її результатами встановлено порушення певних алгоритмів тестувань у деякі дні. Тому прийнято рішення про відсторонення від роботи керівника даної референс-лабораторії, і справа передана до правоохоронних органів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію