Про повноваження інспекторів державтоінспекції та про дії правоохоронних органів під час виборів говорив на прес-конференції начальник УМВС України в Полтавській області Михайло Вершняк

Міліцію на час передвиборної кампанії переведуть на посилений режим ведення служби.

Особливих нарікань і суттєвих прорахунків в організації роботи з боку керівництва Міністерства внутрішніх справ на сьогодні немає. З цього повідомлення розпочав свою прес-конференцію начальник УМВС України в Полтавській області Михайло Вершняк. Щоправда, зазначає він, деякі проблеми є. Найбільша з них – дитяча безпритульність, особливо поширена у великих містах області.

Повідомив Михайло Вершняк і про випадки посягань на іноземних студентів у сусідніх областях. Аби не допустити такого у Полтавському регіоні, проведуть разом з ректорами профілактичну роботу у вищих навчальних закладах. Додатково у місцях компактного проживання студентів ввели також пости патрульно-постової служби. Торкнувся Михайло Вершняк і питання повноважень працівників державтоінспекції.

Відтепер, говорить начальник УМВС України в Полтавській області, в кожному райцентрі буде своя служба ДАІ. Пов'язана зміна з кількістю аварій на дорогах, що, за словами Михайла Вершняка, нині набуває стихійного характеру. Причиною цього, на його думку, є відчуття безкарності водіїв.

Не оминули і актуальної на сьогодні теми виборів. Так, запевняє Михайло Вершняк, працівники міліції не будуть виступати на боці жодної із політичних сил. А от охорону громадського порядку на цей час вони забезпечать, запевняє він. Для цього навіть переведуть правоохоронні органи на посилений режим ведення служби.

Стрічка новин