Для дітей-полтавців стартував конкурс "Я та моя улюблена іграшка"

Для дітей-полтавців стартував конкурс "Я та моя улюблена іграшка"

У фотоконкурсі можуть брати участь діти до 18 років, які проживають в Полтаві.

Департамент культури, молоді та спорту Полтавської міської ради, в рамках відзначення Дня захисту дітей, оголосив інтернет-фотоконкурс "Я та моя улюблена іграшка".

Умови участі прості:

- До 31 травня 2020 року необхідно надіслати одне фото в електронному форматі на електронну пошту: ssdpoltava@ukr.net (з приміткою Фотоконкурс «Я та моя улюблена іграшка»);

- вказати прізвище та ім’я дитини, дату народження дитини, прізвище та ім’я одного з батьків, а також контактний телефон;

- на фото обов'язково має бути дитина з іграшкою.

"До фотоконкурсу допускаються роботи всіх фотографічних жанрів, гарної якості, зроблені за останні два роки. Надсилайте фото, що відзначаються оригінальністю, несподіваним ракурсом та креативністю. Надіслані фото, які відповідають умовам Фотоконкурсу, будуть брати участь у голосуванні на сторінці Facebook Управління у справах сім'ї, молоді та спорту", - йдеться у повідомленні на сайті Полтавської міської ради.

Голосування розпочнеться 01 червня і триватиме до 07 червня 2020 року.

Переможців (І, ІІ та ІІІ місця) оберуть за найбільшої кількості вподобайок. Авторів нагородять після закінчення карантину призами. Підіб'ють підсумки 08 червня 2020 року на сторінці Facebook.

Стрічка новин