З 25 травня на Полтавщині відновлені автобусні перевезення

Маються на увазі внутрішньообласні та приміські маршрути. З 1 червня планують запустити міжобласні та міжнародні рейси. Як працює центральний автовокзал у Полтаві в перший день послаблень карантину – дивіться у сюжеті Лариси Шило.

- Від четвертої платформи відправляється мікроавтобув за маршрутом «Полтава-Градизьк» на час відправлення 15 годин 15 хвилин.

У рамках послаблення карантинних заходів на Полтавщині дозволені регулярні та нерегулярні автобусні перевезення. Щоправда, лише в межах області. Тож відсьогодні, 25 травня, Центральний автовокзал «прокинувся». Перший рейс відправився о 5 ранку до села Піщане Кременчуцького району. 

Сергій Бутко, директор підприємства «Полтаваавтотранс»

- Стосовно рейсів. Зараз поїхали автобуси майже у всіх напрямках. Я б сказав, можливо, навіть 100 відсотків, але по кількості рейсів, звичайно, зараз кількість зменшилась – близько 50 відсотків. Тобто, якщо раніше було 10 рейсів до якогось міста, то зараз – 5-6.

Не усі перевізники вийшли на маршруту. Це пов'язано, зокрема,  з готовністю транспорту, устаткуванням його всіми необхідними засобами, згідно з вимогами Міністерства охорони здоров'я України. 

Водій Володимир показує антисептик для рук, який має бути на вході до автобуса, маску та рукавички.

Також, за рекомендаціями медиків, перевізник має обробляти транспортний засіб дезінфікуючою речовиною раз на кілька годин. 

Володимир, водій рейсового автобуса «Полтава-Градизьк»

- Пасажирів перевозим тільки по місцях. Більше ні. І тільки в масках.

Пенсіонерка пані Лариса кілька місяців чекала послаблень карантину, аби побачитись із дітьми. Та в касі їй пояснюють – міжобласні та міжнародні перевезення працюватимуть, ймовірно, з 1 червня. 

Лариса, полтавка 

- Треба ж дітей провідати, в інше місто поїхати. А так немає можливості, ще й родичі по різним містам.

Оксана Левенко, керівниця автостанції «Полтава-1»

- На даний момент є проблемою перетинання кордону для міжнародних рейсів. Так як кордони є закриті до 1-го числа. Тобто, жоден міжнародний рейс не може зараз виконувати свою функцію.

Керівниця автостанції говорить: поки перевізники підлаштовуються під кількість пасажирів. Та планується, що число рейсів всередині області збільшать вдвічі вже протягом цього тижня.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію