За добу в Україні – 259 нових випадків захворювання на COVID-19

Із них 16 – у дітей та 43 – у медичних працівників. За добу найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстровано у Чернівецькій та Львівській областях та в місті Києві.

З 25 травня вже дозволено відновити роботу дошкільних навчальних закладів, якщо дозволяє епідемічна ситуація у регіоні та запуск роботи метрополітену.

Станом на сьогодні лише 8 областей поки що не готові: Рівненська, Волинська, Львівська, Закарпатська, Чернівецька, Луганська, Донецька та Дніпропетровська. 

МОЗ офіційно продовжило добір на позицію голови Національної Служби здоров’я. Рішення про пошук кандидатури утвердили ще під час засідання Уряду.  

Максим Степанов, Міністр охорони здоров’я України

- Був оголошений добір, починаючи з 22 травня. І кінцевий термін прийняття документів був сьогодні о 18 годині. Але мною були отримані відповідні питання від людей, які ніби-то не встигають подати документи. Тому було прийнято рішення продовжити цей термін, а закон дозволяє.

Тож, тепер кінцева дата - 27 травня для подачі документів. 

Близько 8 млрд гривень на закупівлю лікарських засобів було розподілено Міністерством охорони здоров’я за переліком заявок з лікарень з усієї країни. 

Закупівля розпочнеться вже цього тижня, адже для МОЗ надзвичайно важливо, щоб кожен пацієнт отримав свої лікарські засоби.

Максим Степанов зазначив: дозвіл на проведення масових заходів, концертів тощо найближчим часом не передбачається. Це питання може бути розглянуто аж після 22 червня. Перехід до наступного етапу пом’якшення карантину можливий тільки за умови дотримання всіх визначених спеціалістами критеріїв. І ці критерії є однаковими для всіх областей України.

Стрічка новин