Під час карантину медикам допомагає соціально відповідальний бізнес

Під час пандемії коронавірусу медзаклади потребують сучасного медобладнання, а лікарі — респіраторів, масок та костюмів професійного захисту. Допомагає медикам Полтавщини соціально відповідальний бізнес. Зокрема, компанія «Кернел». 

«Кернел» допомагає українським лікарям у боротьбі з пандемією COVID-19. На протидію коронавірусу компанія спрямувала вже 150 млн гривень. За ці кошти придбали медобладнання, ліки, засоби індивідуального захисту та дезінфектори для лікарень області.

Руслана Богданова, координаторка штабу боротьби з коронавірусом від «Кернел» у Полтавській області

- Україна на старті не була готова до такого сценарію, який ось розвивався в Італії, Іспанії. Ми б просто не вистояли в зв'язку з тим, що не були готові наші медустанови і без бізнесу навіть страшно уявити, що могло б бути.

Ігор Докторов, керівник кластера Полтава-Південь, «Кернел»

- У боротьбі з пандемією коронавірусу ми взяли на себе зобов'язання забезпечити всім необхідним 4 основні лікарні Полтавщини. Це обласна інфекційна лікарня, районні лікарні: Решетилівського, Чутівського та Кобеляцького районів. 

Сергій Данильченко, директор ПрАТ «Полтавський олійноекстракційний завод», «Кернел»

- Компанія «Кернел» піклується про лікарів, тому що вони є тими людьми, які на передовій у боротьбі з пандемією.

Медзакладам передали сучасні рентген-апарати, монітори пацієнтів, функціональні ліжка, а також пульсоксиметри, захисні костюми, маски, рукавички та дезінфектори.

Юрій Криворучко, головний лікар Чутівської райлікарні

- За період спілкування з Кернел ми отримали від них допомоги як обладнанням, так і медичними засобами, препаратами на суму 7 млн 180 тис. грн. Ми відчули впевненість в тому, що ми не одні й не будемо покинуті.

Юрій Черкун, директор КНП «Решетилівська районна лікарня»

- Наша лікарня дуже задоволена співпрацею із Кернел трейд. Слова вдячності від мене особисто, як від керівника організації та від усього колективу. У майбутньому ми розраховуємо на таку ж співпрацю.

Наталія Свириденко, головний лікар Полтавської обласної інфекційної лікарні

- Ми дуже вдячні компанії за те, що вони виявили таку небайдужість до проблем інфекційного стаціонару. І за те, що вони нам допомогли.

«Кернел» розуміє важливість підтримки не тільки медичних установ Полтавщини, а й соціальних. Для створення безпечних умов щоденної роботи працівникам будинків-інтернатів в області, компанія постійно поповнює їхні запаси засобів індивідуального захисту.

Нагадаємо, компанія Кернел створила штаб по боротьбі з коронавірусом. Підприємство підтримує медзаклади в Полтавській та Кіровоградській областях. Разом з обласними державними адміністраціями розробили програму забезпечення лікарень найнеобхіднішим обладнанням, дезінфекційними засобами та засобами захисту.

Стрічка новин