Гуманітарна місія до Дня захисту дітей

Головне – емоції дітей. А щоб їх викликати, дарують подарунки, а головне – приділяють увагу. Представниці Національної платформи «Жінки за Мир» на чолі з Наталією Королевською приїхали до Полтави, щоб розпочати благодійну місію напередодні Дня захисту дітей. Перша – Полтава, а далі – «сіра» та «червона» зона «Донбасу», туди повезуть черговий гуманітарний вантаж.

У цій двокімнатній квартирі прихистилось ціле сімейство: мама, батько, семеро дітей та бабуся. Житлові умови хотілося б покращити, але поки що так, говорить родина.

Цього дня у них на гостині – народний депутат від «Опозиційної платформи – За життя» Наталія Королевська. І не з порожніми руками, а подарунками. 

Наталія Королевська, народний депутат України від «ОПЗЖ»

- Завдання, пропозиції, побажання. Чим взагалі може бути корисними український парламент, щоб якнайбільше у нас таких родин з'являлось.

У родині говорять, найбільше бажання – це квартира. Адже важко жити таким сімейством у маленькому помешканні. Складно було й на карантині, адже жили на кошти, що отримують на дітей, і на пенсію бабусі. 

Візиту народної депутатки надзвичайно раді. 

Марина Федоренко, мама

- Ми чекали, але трішки соромно, ми живемо ось так, по-простому. Я розумію, як живуть інші люди, трішки себе некомфортно почували, але я дуже вдячна, що вона знайшла час і приїхала, а ми з нею поспілкувались.

А ця родина виховує прийомних дітей, проживають вони у приватному будинку в Мачухах. Родина дружня, всі обов'язки розподілені між членами родини, але карантин вніс свої корективи.

Дмитро Лебідь, проживає в родині 

- Нас 9. Живемо всі дружно. Гуляємо, граємся. У нас все чудово.

До візиту Наталії Королевської в цій родині готувалися. Дівчатка вишивали картину та кулінарили на кухні з прийомною мамою.

Вручення подарунків та бесіда. 

Наталія Королевська, народний депутат України від «ОПЗЖ»

- Чим більше у нас буде щасливих родин в країні, чим більше у нас буде забезпечених родин, чим менше у нас буде сирітства в країні, тим країна буде щасливіша. Ми впевнені, що голова задача держави – захистити своїх дітей. І дати їм отримати гідну освіту, медицину, а потім отримати гідне робоче місце в своїй країні і бути впевненим в завтрашньому дні. 

«Жінки України» приєдналися до звернення ЮНІСЕФ до президента, парламенту, уряду та місцевої влади з вимогою вжити термінових ефективних заходів для соціального захисту сімей з дітьми. 

Згідно з аналітикою, за межею бідності опиняться понад 6 мільйонів людей, і майже 1,5 мільйона з них – діти. Тож головне завдання – зробити все можливе, щоб наслідки пандемії і кризи для дітей та їхніх сімей були мінімальними.

Наталія Королевська, народний депутат України від «ОПЗЖ»

- Ми разом з «Жінками за Мир», ОПЗЖ підготували пакет законопроєктів, які спрямовані на підтримку захисту дітей та материнства. І ми наполягаємо, щоб провели індексацію виплат при народженні дитини, до 3-х років, одиноким матерям, щоб перерахували всі виплати дітей-сиріт. Щоб перерахували всі виплати, які необхідні для дитячих будинків сімейного типу на малозабезпечені родини та багатодітні. 

Тож жінки звернулися до влади з вимогою прийняти законопроекти, спрямовані на посилення соціального захисту дітей та сімей з дітьми.

Цього ж дня діти Полтавщини передали вітання дітям Донбасу та невеличкі подарунки: коровай та карта-побажань.

Стрічка новин