Полтавця не впустили до тролейбусу без перепустки

Дане рішення він вважає незаконним, адже з 22 травня Україна перейшла до адаптивного карантину, який передбачає поетапне пом’якшення карантинних обмежень, у тому числі й тих, що стосуються транспорту.

Дмитро вирішив скористатися громадським транспортом вперше за час карантину, бо гадав, що має право. Говорить: прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зазначив, що з 22 травня буде дозволено рух міського і приміського наземного транспорту, а ще проведення спортивних змагань без глядачів та ряд інших послаблень. 

На практиці ж все вийшло інакше.  

Дмитро, полтавець 

- Сьогодні сів на 7 маршртут тролейбусу «Інститут зв'язку- Розсошенці», сьогодні ж 22 травня, послаблення карантину, зняття деяких обмежень. Думав, приїду до точки призначення. Але тут приходить кондуктор і питає за довідку. Я ж кажу: довідки немає, кажу, послаблення, на що він відповів, ніяких обмежень не знято, телефонуйте на «гарячу лінію».

Після цього хлопця виштовхали з тролейбусу. Кондуктор відмовився називати своє прізвище та ім'я на вимогу пасажира. Хлопець звернувся в тролейбусне ДЕПО, де йому з даного питання порадили звернутися до міської влади. 

У міській раді та Полтавськый ОДА повідомили, що наразі чекать додаткових роз’яснень МОЗу, після чого проведуть комісію. Лише після цього відновлять транспортне сполучення. Коли це станеться, наразі невідомо.

Нагадаємо, у Полтаві громадським транспортом під час карантину можуть скористатися лише ті, у кого є спецперепустки.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію