Причиною смерті українського подружжя на Балі могло бути отруєння – МЗС

Експертиза правоохоронних органів Індонезії виявила в крові померлого в готельному номері на острові Балі українського подружжя отруйні речовини, остаточну причину смерті буде встановлено за результатами аутопсії тіл.

Про це повідомивУкрінформу директор Департаменту консульської служби МЗС України Сергій Погорельцев.

"За результатами проведених аналізів, у крові померлих було виявлено вміст метанолу та етанолу, що може свідчити про факт отруєння українців", - сказав дипломат.

Він додав, що з метою виявлення джерела отруєння слідчі провели повторний огляд місця події і виявили додаткові речові докази, які були доправлені на експертизу.

"Для остаточного підтвердження причин смерті громадян України 18 травня було проведено аутопсію тіл померлих, результати якої будуть повідомлені додатково", - зазначив Погорельцев.

Директор Департаменту також поінформував, що МЗС та Посольство України в Індонезії наразі опрацьовують питання репатріації тіл померлих українців.

До слова, 28 квітня Департамент консульської служби МЗС отримав звернення громадянки України про те, що її батьки – українські громадяни – були знайдені мертвими в номері одного з готелів на острові Балі (Індонезія), де вони проживали. Місцева поліція підтвердила факт смерті двох громадян України та розпочала слідчі дії. У лікарні, куди були доставлені тіла померлих, провели аналізи на можливу наявність у них коронавірусу. 4 травня у лікарні повідомили, що у померлих на острові Балі громадян України коронавірусу не виявлено.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію