Підприємця із Миргорода судитимуть за збут незаконно виготовленої алкогольної продукції

За даними слідства, підприємець зберігав, а потім продавав через магазини в Миргороді алкогольну продукцію різних виробників із підробленими марками акцизного податку.

Прокуратура Полтавської області затвердила та направила до суду для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно фізичної особи-підприємця із Миргорода за ч. 1ст. 204 (незаконне придбання з метою збуту, зберігання із цією метою, а також збут незаконно виготовленої алкогольної продукції) та ч. 1 ст. 199 (зберігання і придбання марок акцизного податку з метою використання при продажу товарів) КК України.

За даними слідства, підприємець зберігав, а потім продавав через магазини в Миргороді алкогольну продукцію різних виробників із підробленими марками акцизного податку. Відповідно до висновків експертів, вони не відповідали аналогічним маркам, які перебувають в офіційному обігу, а напої – вимогам ДСТУ.

Реалізацію фальсифікованих алкогольних напоїв правоохоронці Полтавщини припинили у січні цього року. Із незаконного обігу було вилучили понад 11,5 тис. пляшок лікеро-горілчаних виробів.   

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вина не буде доведена в законному порядку і встановлена обвинувальним вироком суду.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію