Технічні новинки горішньоплавнівських освітян

Сучасний кабінет робототехніки, LEGO-студія, нова SТEМ-лабораторія. Все це є у спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 м. Горішні Плавні. Тож діти охоче чекають повернення до повноцінних занять. Чимало із них стали й улюбленими захопленнями. Побувала у цьому навчальному закладі й наша знімальна група.

Понад 900 учнів навчається у спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 м.Горішні Плавні. Втім, нині шкільні коридори й навчальні класи, звісно ж, порожні – карантин. Знання діти здобувають онлайн. Але із нетерпінням чекають повернення до школи: деякі уроки для них – вже не тільки навчальні дисципліни, а й встигли стати захопленням, приміром, конструювання роботів.

Юлія Сердюк, вчитель інформатики та робототехніки СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвсько

- Складаємо ось таких роботів за допомогою конструктора. Діти вчаться програмувати, керувати цими роботами. І велике бажання брати участь у різних змаганнях, де вони набираються знань із інженерики, програмування, математики.

Школа спеціалізується на поглибленому вивченні предметів природничо-математичного циклу. Допомагає у цьому й надсучасна SТEМ-лабораторія.

Марина Богданова-Портяна, заступниця директора із навчально-виховної роботи

- Одним із особливостей цієї лабораторії є наявність так званої цифрової лабораторії. Допомагає нам здійснювати моніторинг навколишнього середовища і безпосередньо досліди проводити із хімії, із фізики і навіть біології.

Марина Богданова-Портяна сама викладає географію. Каже: діти охоче виконують будь-яку практичну роботу. Досліди їм подобаються, бо проводити їх можна досить професійно: необхідні прилади й інструментарій є.

Марина Богданова-Портяна, заступниця директора із навчально-виховної роботи

- У нас є спеціальні контейнери для того, щоб відбирати проби води. Безпосередньо є датчики, які потім цю воду аналізують, користуються популярністю в учнів. У нас телескоп є. Можливості спостерігати з верхніх поверхів у нас немає. Але ми використовуємо його за спостереженнями за нічним небом безпосередньо на території школи уже, коли темно.

Освітню діяльність педагогів цієї школи та її технічне оснащення високо оцінює обласна влада.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Вони дійсно обладнані по останньому слову техніки. Вони найсучасніші, це дуже важливо, бо за нашими дітьми – наше майбутнє. І у залежності від того, як ми вкладатимемо, перш за все, у матеріально-технічне оснащення, у матеріально-технічну базу – такий ми отримаємо і зворотній зв’язок від наших із вами дітей.

Стрічка новин