У Польщі запрацював портал із пошуку роботи для українців

У Польщі запрацював портал із пошуку роботи для українців

Криза 2020 року через пандемію коронавірусу призвела до втрати українцями роботи. Нещодавно у Польщі створили портал Ukraincy Do Pracy, де українці можуть обрати вакансії в Польщі без посередників.

Для українців, які під час пандемії коронавірусу у 2020 році зіштовхнулися з проблемою пошуку роботи в Польщі, створили новий портал – Ukraincy Do Pracy. Сайтом можуть користуватися і роботодавці, і працівники. Це хороший варіант для тих українців, які застрягли у Польщі через пандемію та не можуть знайти роботу з гідним рівнем заробітної плати. Також сайт буде корисний для тих українців, які тільки планують їхати працювати до Польщі.

Такий портал – найкращий інструмент пошуку роботи за кордоном без посередників. Він дозволить українським працівникам з легкістю знаходити роботу, а польським роботодавцям – підшукувати необхідний персонал. Щомісяця портал відвідує близько 60 тис. користувачів.

Скріншот із порталу Скріншот із порталу

Переваги порталу та процедура пошуку роботи

Перевага порталу Ukraincy Do Pracy – зручність користування та відсутність посередників. Працівник може підшукати собі вакансію, обираючи:

·       бажаний рівень заробітної плати;

·       місце роботи;

·       професію;

·       місто та воєводство;

·       сезон;

·       наявність житла та харчування.

Пошук по заданим параметрам дає змогу обрати найбільш привабливі пропозиції від польських підприємців.

Відповідно, на порталі можуть зареєструватися і самі працівники. Для реєстрації потрібно вказати свій стаж роботи (якщо є), стать, контактні дані (вони будуть приховані від сторонніх осіб), рівень знання іноземних мов, а основне – яка робота вас цікавить (наприклад, на будівництві, у готелі, у сфері туризму тощо). Також ви можете вказувати наявність водійських прав та інші свої переваги.

У Польщі уже успішно створено профспілку із захисту прав українських працівників, завдяки якій наші співвітчизники можуть відстоювати свої права та інтереси у Польщі. А створення нового порталу лише пришвидшить пошук роботи та дасть українцям змогу заробити після тривалого простою у роботі.

Стрічка новин