Полтавський медіа-клуб разом з управлінням департаменту з питань виконання покарань презентували збірку «Не повторюйте наших помилок», усі історії якої написали ув'язнені полтавських виправних закладі

Кожен лист, говорять упорядники збірки, – то сповідь душі. Вихід у світ такого видання – спроба застерегти молодь від подібних помилок. Примірники планують передати в усі бібліотеки міста.

Всього у збірці 7 сповідей. Всі вони написані ув'язненими полтавських виправних закладів. Упорядник книги, президент Полтавського медіа-клубу Людмила Кучеренко говорить, сподівалася, історій буде більше, але силою писати не змусиш. Тим паче, що більшість ув'язнених лист-сповідь сприймали як свідчення проти себе.

Цікаво, що у збірці немає жодної розповіді, написаної жінкою. Хоча медіа-клуб їздив і у жіночу колонію. Ув'язнені, говорить представник департаменту покарань Олександр Єршов, набагато охочіше спілкуються з кимось зі сторони, аніж із людьми у погонах.

Упорядники говорять, якщо збірка «Не повторюйте наших помилок» убереже від помилки хоч одного, їх робота була не марною. Видавництво збірки – лише частина спільного проекту медіа-клубу та департаменту виконання покарань. Також у колоніях та в'язницях організовували зустрічі із цивільним адвокатом та співробітниками служби зайнятості.

Стрічка новин