Із 11 травня на Полтавщині спостерігають позитивну динаміку зменшення захворювань на COVID-19

Із 11 травня на Полтавщині спостерігають позитивну динаміку зменшення захворювань на COVID-19

Директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак проаналізував кількість хворих на Полтавщині з моменту карантину.

"Із 11 травня пішов переломний період, коли збільшилася кількість тих, хто одужав, і зменшилася кількість хворих на COVID-19, – розповів Віктор Лисак. – Сьогодні одужало від коронавірусу вже 202 людини. Залишаютьcя під спостереженням медиків 52 особи.

11 хворих лікується в стаціонарах медзакладів, решта – амбулаторно. 12 осіб чекають на повторне ПЛР-тестування і 16 контактних людей, які не хворіли, але мають позитивні тести на коронавірус.

"Позитивна динаміка по області є, але ще трапляються підйоми захворювання. Як це було минулого тижня, коли за добу вивалено 6 нових інфікованих. Тому карантин триває і всі нові випадки інфікування треба аналізувати", – сказав Віктор Лисак.

За час карантину на Полтавщині захворіло 66 медпраціників, 53 із яких уже одужали. 4 медика лікується в стаціонарі, один у тяжкому стані й підключений до апарату штучної вентиляції легень, троє перебувають на амбулаторному лікуванні, 5 не мають ознак хвороби.

Серед 19 адміністративних територій області, де виявлено коронавірус, найбільше хворих було у Кременчуці та Кременчуцькому районі – 137 випадків.

Стрічка новин