Історична шахова перемога українців

Наша збірна розгромила Росію у найбільшому в історії онлайн-турнірі з шахів. Під час цього поєдинку був встановлений і новий рекорд кількості учасників команд. Про Інтернет-баталії на шахових дошках - у наступному сюжеті.

Збірна України з шахів розгромно обіграла команду Росії в онлайн-матчі в рамках суперфіналу Світової Ліги. Найбільший Live Chess-поєдинок в історії відбувся на платформі Chess.com. Наша команда була сильнішою в усіх трьох видах програми, розповів телефоном кандидат у майстри спорту із шахів Роман Кіфлюк.

Роман Кіфлюк, к.м.с. із шахів, чемпіон м.Кам'янець-Подільськ

- Зокрема, в кулі це було 808:396, у бліц - 942:506 та у швидкі шахи - 650:493. Слід відзначити, що саме у бліц зійшлася найбільша кількість гравців. З кожного боку це по 724 гравці. І це є неймовірний рекорд!

У порівнянні із попереднім роком рекорд подвоєно. Адже тоді було по 329 гравців від кожної із команд. Кандидат у майстри спорту розповів: ці змагання стали своєрідною народною шаховою Інтернет-олімпіадою. Її представництво було досить широким.

Роман Кіфлюк, к.м.с. із шахів, чемпіон м.Кам'янець-Подільськ

- У нашій збірній грали титуловані, із світовим ім’ям, гросмейстери, так і звичайні любителі, шанувальники шахів з усієї України, і з усього світу, які вирішили підтримати команду у цьому двобію. Загалом у вчорашньому матчі за нашу збірну зіграло більше 900 гравців.

Роман Кіфлюк цю перемогу називає серйозним здобутком вітчизняних гройсмейстерів: як професіоналів, так і любителів. Він сподівається на нові перемоги українців у шахових баталіях.

Стрічка новин