Карантин – додатковий час для ремонтів освітніх закладів

Полтавська дитяча художня школа цим і зайнялася. Час є, вистачає й фінансування. Цьогоріч у декілька разів зросли видатки на культуру та освіту, а ще – спорт. І все, щоб дати можливість дітям займатися в нормальних умовах та розкривати свої таланти.

На стінах – дитячі малюнки, їх юні художники створювали ще до карантину. Зараз же займаються творчістю вдома. Свої поробки та напрацювання фотографують та відправляють викладачам в інтернеті. 

Ірина Конопля, директор Полтавської дитячої художньої школи 

- Звичайно, ми налагодили дистанційну форму навчання, у нас створені google-класи, також створені платформи і класи у viber. Працюємо з дітьми.

Скористалися і в цьому навчальному закладі ситуацією з карантином: почали ремонтні роботи, щоб після розпочатку старту занять діти повернулися в оновлений заклад. 

Ірина Конопля, директор Полтавської дитячої художньої школи 

- Нам в цьому році виділили на поточний ремонт 199 тисяч. І за ці кошти ми плануємо зробити наші сходові клітини, тобто, уже багато років виділяються кошти і ремонтується приміщення, а цьогоріч вирішили зробити сходові клітини. І привести в порядок наше фойє на першому поверсі. Це ремонтні роботи, які у нас заплановані і наразі тривають.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- Минулого року ми зробили дуже великий шмат роботи. Ми провели гідроізоляційні роботи фундаменту, що дало нам змогу, тепер тут є сухий підвал, немає підтоплень в осінньо-зимовий період, за що я вдячний депутатам, що підтримали цю ідею. Ми таким чином потроху додаємо.

У цьому приміщенні відтепер навчатиметься малеча не лише образотворчому мистецтву, а й хореографії. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- Минулого року приміщення 200 метрів квадратних ми забрали, які перебували в оренді, ми знову забрали в комунальну власність. І зараз тут розташовуються класи для третьої музичної школи, яка розширила можливості для занять дітей. І також ми виділили місце для першої музичної школи, щоб зробити клас хореографії, і вже сьогодні ми закінчуємо ремонтні роботи.

«Цьогоріч у декілька разів зросли видатки на культуру та освіту, а ще – спорт. Це дасть можливість дітям займатися в нормальних умовах та розкривати свої таланти», – зазначив Олександр Шамота. 

Стрічка новин