Миргородському краєзнавчому музею присвоїли ім’я Опанаса Сластьона

Миргородському краєзнавчому музею присвоїли ім’я Опанаса Сластьона

Миргородському краєзнавчому музею присвоїли ім'я його засновника - Опанаса Сластьона.  Відповідне рішення ухвалили депутати на 55-й сесії Миргородської міської ради, що відбулося 15 травня.

Начальник відділу культури Лариса Педченко висловила щиру подяку всім причетним до ухвалення такого рішення: міській владі, депутатському корпусу, всім шанувальникам, громадським активістам та просто небайдужим містянам, які уболівали за відновлення історичної справедливості та віддання належної пошани людині, яка стояла біля витоків музейної справи на Миргородщині. А ще подякувала Ользі Герасим’юк, яка своєю наполегливістю, своєю енергією привернула увагу громадськості до імені Опанаса Сластьона та належного вшанування його спадщини.

1 травня Миргородському краєзнавчому музею виповнилося 100 років. А сьогодні, 18 травня, в Міжнародний день музеїв, колектив закладу запрошує всіх охочих вже до Миргородського краєзнавчого музею імені Опанаса Сластьона на одноденну виставку експонатів під відкритим небом та переглянути унікальні речі, які належали, в т.ч. й Опанасу Сластьону.

Стрічка новин