В Україну доставили понад 140 тонн медичного обладнання та засобів індивідуального захисту

140 тонн медичного обладнання та засобів індивідуального захисту. Група Нафтогаз втілила масштабний благодійний проєкт з допомоги українським медичним установам. Першими допомогу від компаній Групи отримали полтавські районні лікарні - деталі, далі у сюжеті.

Літаки «Мрія» і «Антей» на замовлення Групи Нафтогаз доставили в Україну понад 140 тонн медичного обладнання та засобів індивідуального захисту для медичних установ. Першу хвилю допомоги передали лікарням Полтавської області. Днями її вже отримали Машівська та Карлівська ЦРЛ.   

Віталій Харенко, заступник директора ГПУ «Полтавагазвидобування»

- Група Нафтогаз нині передає медичне обладнання та засоби індивідуального захисту до центральних лікарень тих районів, де ведеться виробнича діяльність компанії.  

У лікарні Карлівського району переконані, що данна допомога є на часі. Адже з початку пандемії у районі перехворіли на новий вірус вже п'ять осіб. 

Олександр Солодовник, голова Карлівської РДА  

- Це вже не перший візит цієї компанії. Сьогодні ми отримали допомогу на близько 950 тисяч гривень. До цього ми від компанії отримали допомогу у вигляді засобів індивідуального захисту. Це і респіратори, рукавички та антисептичні засоби. Ми їх передали як районній лікарні, так і лікарям первинної медико-санітарної допомоги. 

Олександр Сіренко, головний лікар Карлівської ЦРЛ 

- З початку пандемії у нас виявлено пять випадків захворювання COVID-19, два з них потребували стаціонарного лікування. Перш за все ми турбуємось про захист медичних працівників (вирізати частину), а це і є той захист. 

Компанія передала допомогу і Машівській ЦРЛ. Там ситуація стабільна, проте, в Групі Нафтогаз переконіні, захист медичного персоналу ніколи не буде зайвим. Крім засобів індивідуального захисту районні лікарні отримали по два комплекти монітору пацієнта. Це обладнання стане в нагоді і у “мирний час”. 

 Герман Краєвський, головний лікар Машівської ЦРЛ

- У нас за весь цей період був один хворий. Випадок завезений з Західної Європи. Хворий пролікувався і зараз вже одужав. Зважаючи на те, що ця інфекція є дуже небезпечною. Ми повинні захистити місцевих жителів та, насамперед, медичних працівників від можливого інфікування. Тому ми дуже вдячні Групі Нафтогаз, яка надала нам благодійну допомогу. 

Андрій Карацюпа, голова Машівської РДА

- Вже неодноразово даним підприємством надавалась соціальна допомога. Якщо підсумувати усю надану допомогу цим підприємством, то сума буде колосальна. 

Катерина Ткаченко, голова Машівської райради 

- Ми дуже вдячні, що у нас тепер повністю будуть захищені лікарі. Завжди, коли ми звертаємось до “Укргазвидобування”, то отримуємо допомогу. 

Компанія продовжить надавити допомогу громадам та медичним закладам Полтавщини Загалом, Група Нафтогаз закупила 200 тонн гуманітарної допомоги українським лікарям на 500 мільйонів гривень. Компанія очікує прибуття ще 60 тонн вантажу до 2 червня. В Україну доставили понад 140 тонн медичного обладнання та засобів індивідуального захисту

Стрічка новин