Після послаблення карантину українці активніше шукають роботу

Після послаблення карантину українці активніше шукають роботу

Активність українців на ринку праці росте другий тиждень поспіль, зокрема, збільшується кількість розміщених на сервісах пошуку роботи резюме.

Про це йдеться у щотижневому звіті НБУ.

Не менш жвавий пошук нових працівників почали заклади громадського харчування, торгівлі, сфери обслуговування та культури, які після послаблення карантину частково віднови свою роботу.

За останній тиждень в Україні подорожчали продукти харчування: протягом місяця загальний показник  зріс на 0,6%.

– Основним фактором зростання цін на продукти харчування залишалося подорожчання яєць, що може бути пов’язано зі зменшенням їх пропозиції на тлі низької рентабельності, – йдеться в документі.

Як свідчать дані НБУ, з минулого місяця яйця подорожчали на 16,6%. Також зросли ціни на фрукти (окрім лимонів), макаронні вироби, а також товари особистої гігієни, алкогольні напої та тютюнові вироби. Подешевшали такі овочі, як капуста, картопля, буряк та цибуля, а також молоко, цукор та риба.

Стабільними залишилися ціни на ліки та пальне, а також у ціні зафіксувалася вартість доставки продуктів. За даними попередніх звітів НБУ, українці починають частіше цікавитися пропозиціями роботи за кордоном. Найактивніше українці шукають вакансії у Польщі та Німеччині.

Стрічка новин