"Ємалятко" в Полтаві

"Ємалятко" в Полтаві

Полтава приєдналася до міст, де запроваджені прогресивні методи надання послуг при народженні дитини. У всіх відділах державної реєстрації актів цивільного стану Полтавщини запроваджено сучасний сервіс "Ємалятко".

Про це повідомили в Секторі комунікації з громадськістю Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми).

"Україна стрімко набуває статусу цифрової держави. Все більше українців вподобають безпосереднім візитам до державних установ онлайн-сервіси. Мін’юст та Північно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Суми), відповідаючи вимогам сьогодення, впроваджують такі комфортні та сучасні послуги і «єМалятко» гарний тому приклад. Сервіс дозволяє оминути рутинний збір документів та очікування у чергах до певних фахівців. Подружжя, що відчули радість від батьківства, мають змогу, подавши одну заяву, отримати базовий перелік необхідних послуг при народженні дитини", – розповіла Ірина Свистун, очільниця Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми).

До речі, батьки, котрі вже встигли скористатися сервісом, зазначають, що таке нововведення значно спрощує життя. Адже відтепер в одному місці можна зареєструвати народження дитини, присвоїти їй унікальний номер запису в Єдиному демографічному реєстрі, отримати реєстраційний номер облікової картки платника податків тощо.

Стрічка новин