Карантин – додатковий час для ремонтів

Учнів немає, заняття перейшли у формат онлайн, аудиторії пустують. Але це чудовий час привести їх до ладу, щоб молодь зайшла до оновлених аудиторій та класів. У першій дитячій музичній школі цим і зайнялись. А тепер мріють про випускний у карантинних умовах.

Директор Полтавської дитячої музичної школи №1 ім.П.І.Майбороди розповідає: час марно не гаяли. І замість звичних звуків музичних інструментів з кабінетів під час карантину було чутно шум будівельного знаряддя. Фінансування на роботи є, тож працювали. А зараз водить коридорами, демонструючи карантинний ремонт. 

Євген Дудник, директор Полтавської дитячої музичної школи №1 ім.П.І.Майбороди

- Замінено лінолеум на других поверхах в класах. Повністю усунули неполадки, які у нас були. Зняли обшивку, пошпаклювали панелі. Постелено ремонт у приміщенні, залишилося нам покрасити всі стіни, замінити лінолеум, це ми зробимо. І замінено освітлення на енергозберігаюче. Але гадаю, що до початку навчального року ми вийдемо в 0 і все зробимо те, що запланували.

Не залишає надії і на вручення атестатів про закінчення навчального року своїм вихованцям. Каже: навчання не переривали, а навчалися дистанційно. Готові на виконання всіх умов та дистанції, чекають відповіді від влади. 

Цьогоріч у школярів буде незвичний карантинний випускний. 

Євген Дудник, директор Полтавської дитячої музичної школи №1 ім.П.І.Майбороди

- Ми розробили план, щоб не завадити нікому: ні дітям, нікому, щоб це все було безпечно. Нагородження буде проводитися з безпекою для учнів, батьків, викладачів, все це ми врахували і розробили план нагородження.

На оновлення будівлі, поточний ремонт виділили близько 200 тисяч гривень з міського бюджету. Наразі роботи вже на стадії завершення. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- Карантин - це час не лише проблем, а й можливостей. Розпочати раніше ремонтні роботи, перевірити їх, вийти ще раз до депутатів з пропозицією про додаткове фінансування. Минулого року і цей рік галузь культури отримає набагато більше, ніж в попередні роки. Це наші діти і можливість для них кофмортно займатися музикою, танцями.

Олександр Шамота зазначив: можливо, ще виділять кошти, адже роботи, які варто виконати, ще є. 

Стрічка новин