На Полтавщині підстрелили чаплю

На Полтавщині підстрелили чаплю

У соцмережах почали збирати кошти на лікування.

Нещодавно до однієї з ветклінік Горішніх Плавнів потрапила травмована чапля. Її приніс небайдужий містянин Григорій. Під час обстеження птасі зробили рентгенівський знімок. З’ясувалося, що в чаплі зламане крило і вона потребувала лікування, повідомляють Горішні Плавні Online.

Ветлікар діагностував у чаплі складний відкритий перелом дуже близько до плеча. Крило не видалили, а зберегли, зафіксувавши його. 

У соцмережах розпочався збір коштів на лікування чаплі, яка виявилася самкою. Про це розповіла волонтерка Дарина Співак і додала, що чаплю підстрелила невідома особа. Свідченням цьому була куля у крилі.

За словами ветлікаря Артура Шабліяна, це велика біла чапля, вона молода і крило має зростися. Якщо зможе літати, то її повернуть у природне місце існування, а якщо ні – відправлять до Київського притулку для диких тварин.

Довідково: Вид велика біла чапля (чепура велика) занесений до «Бернської конвенції», до «Конвенції з міжнародної торгівлі вимираючими видами дикої фауни і флори» (CITES), також охороняється «Директивою Європейського союзу охорони диких птахів» (СЕЕ). Це нечисленний гніздуючий птах, поширення якого в Україні дуже обмежене.

Стрічка новин