Хто відповідальний за благоустрій на Київському шосе, 92/2?

Неодноразові звернення, а проблема не вирішується. Мешканці будинку по вулиці Київське шосе, 92/2 скаржаться на нестерпний сморід та постійний бруд у дворі. Особливо відчутно незручності у теплі пори року. У чому ж проблема та як можна вирішити питання, з'ясовувала Анна Ружін.

Нестерпний сморід та постійний бруд. Ця жіночка проживає в будинку по вул. Київське шосе, 92/2 і скаржиться, що ніяк пройти повз в світлому одязі, а особливо – в період дощів.

Ті, хто проживає на перших поверхах цієї багатоповерхівки, не можуть відкрити вікна. І така ситуація за цією адреою – уже не перший рік. А причина усього, зазначив Сергій, – відсутність зливової каналізації, а ще – туалет за парканом. 

Сергій Стражко, мешканець будинку 

- Це стікає з усієї вулиці, з оцих будинків тече вода. Тут і всі сусіди виходили, і прибирали, і прибираємо постійно. Бруд, вода стоїть великим шаром. Вода потрапляє у підвали, що користуватися ними неможливо. Сюди спливає все смітття.

Не одне звернення до районної ради, депутатів та управління житлово-комунального господарства. Виїздила і екологічна комісія. У відповідь на листи отримували лише відписки. 

Програмою ЖКГ та благоустрою міста Полтава на 2019 рік не передбачено фінансування на виготовлення проєктно-кошторисної документації та реалізацію проектного рішення на будівництво системи зливової каналізації по дворовому проїзду житлового будинку за адресою Київське шосе 92/2.

Телефонуємо і ми, щоб дізнатися, що робити людям з будинку по вулиці Київського шосе, 92/2. 

Віталій Худолій, заступник начальника управління з питань розвитку ЖКГ Полтавської МР

- Все, що стосується зливової каналізації, якщо іде підтоплення підвалу, це ви можете звернутися до «Полтававодоканалу», адже ми на маємо відношення до дворової каналізації. У нас ЖЕО обслуговує лише ті мережі, які ідуть в підвалі. Все, що стосується дворової зливової каналізації, що знаходиться на підпорі, оскільки всі колектора, що є в місті, бажають відновлення, бо вони знаходяться не в досить гарному стані. І це не лише на Київському шосе проблема.

На КП «Полтававодоканал» зазначили: зливова каналізація не на їх балансі.

У міській раді повідомили, що за адресою виїхали фахівці. Деталі – у наступних випусках новин.

Стрічка новин