В Україні пройшла акція на підтримку індустрії культури

У 20 містах України, зокрема, й у Полтаві, 12 травня пройшла акція, яка покликана привернути увагу Уряду до культурної індустрії (організація заходів, концертів тощо) та її труднощів через карантин.

Рівно о 22:00 у Києві, Львові, Харкові, Одесі та інших містах країни в різних точках у небо спрямували промені світла. Акцію проводили під гаслом: «Побачте нас!, Почуйте нас!». Денис Дітковський, звукорежисер, який був учасником акції, наголосив: «Ресторанам дозволили літні майданчики та їжу на виніс, перукарням - попередній запис та чіткі вимоги соціальної дистанції, навіть для торгівельно-розважальних центрів - обмеження щодо кількості відвідувачів.

План майже готовий для всіх галузей, окрім індустрії культури та видовищ. Дайте нам можливість працювати, поговоріть з нами, як нам спільно розробити план виходу з карантину та відродити багатогранну культурну сферу України». До акції долучилися сотні прокатних та продакшн компаній із 20 міст України, прожектори увімкнули на відомих й знакових локаціях та концертних майданчиках.

Денис Дітковський, звукорежисер 

- В нашей сфере работает порядка 250-300 тисяч человек в Украине. А это люди, которые не подрабатывают, а это их единственный заработок. И так как забыли, что нам тоже надо как-то зарабатывать и где-то жить, мы решили сделать небольшую акцию, чтобы на нас обратили внимание.

Стрічка новин