Прощання з Ольгою Нікішиною у Полтаві

Сьогодні у Полтаві, в Свято-Успенському соборі, прощались із військовослужбовицею Ольгою Нікішиною (у дівоцтві – Остапенко). Десятого травня у полтавки зупинилось серце у зоні ООС (за попереднім діагнозом – через інсульт). Ользі було 48 років. Рідні та побратими згадали, якою була військова за життя.

Мала позивні «Холєра» та «Кіпіш». Друзі кажуть – за оптимізм, жагу до життя та непосидючість. Полтавка здобувала вищу освіту у Кропивницькому та Харкові. Долю міцно пов'язала із Збройними Силами України у 2014-му. 

Едуард «Самурай», однополчанин

- У неї не дарма було прізвисько «Холєра». Вона була така, кіпішна. А разом з тим вона була доброю. Знаєте, про таких людей говорять - душа. Душа компанії. Її любили.

Нікішина була заступницею командира першої Авдіївської мотопіхотної роти 16 окремого мотопіхотного батальйону. З 2018-го - заступницею командира роти 17-ої окремої танкової Криворізької бригади. 

Подруга Валентина говорить - своїм зарядом енергії вона наче підживлювала оточуючих. Згадує останню розмову по телефону з Ольгою.

Валентина Корж, подруга

- Вона мені говорить – «А як я люблю Україну, Валентина Іванівна. Я б зараз розправила руки, як крила, і накрила б ними всю Україну». Це надзвичайна дівчина була, надзвичайна.

Як замполіт роти, Ольга відповідала за психологічний стан бійців. Її колишній командир згадує - Нікішина тримала дисципліну на високому  рівні та користувалась повагою серед чоловіків.

Олег Громадський, полковник запасу

- Вона своїми діями робила на передовій такий затишок, наче ми були вдома. І це надихало бійців на виконання своїх задач за призначенням. 

Підрозділ вона тримала, як-то кажуть, у «єжових рукавицях». І її дуже за це поважали. Вона була справедлива.

Поховають Ольгу Нікішину у Полтаві, на Алеї Героїв. 

Стрічка новин