Мешканці Петрівки хочуть централізоване водопостачання

Це село, що в Полтавському районі. На його території розміщені свердловини і п'ятий водозабір КП «Полтававодоканал». Тож громада вирішила збудувати мережі, щоб забезпечити свої подвір'я та заклади, розміщені на території села, якісною питною водою.

На території Петрівки централізованого водопостачання немає. Місцеві користуються водою з колодязів, але на якість скаржаться.

В сільській амбулаторії – та ж історія, проточної води немає, а вона дуже необхідна.

Сергій Великоіваненко, завідувач, лікар загальної практики Петрівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини 

- Зараз ми набираємо воду в найближчих колодязях, у нас умивальник приносний і також виносимо в каналізацію з відра. Потреба у централізованому водопостачанні виникла вже давно, а зараз, у зв'язку з епідемічною ситуацією, тож така потреба, як ніколи гостра. Ми всім забезпечені, але елементарно проточна вода... повинна бути.

Павло Бречко, сільський голова Бричківської сільської ради 

- На даний час жителі села Петрівка користуються шахтними колодязями. Але там вода не відповідає питним нормам. Відповідно, на нашій території розміщені свердловини і п'ятий водозабор «Полтававодоканалу» КП міста Полтави. Громада вирішила збудувати мережі, щоб забезпечити свої подвір'я та заклади, що розміщені на території села, якісною питною водою.

Наразі тривають налагоджувальні роботи по пуску питної води. Мережі та вузол врізки збудований, розповідає сільський голова Павло Бречко.

Допомагають у виконанні робіт працівники «Полтававодоканалу». 

Михайло Кононенко, голова Полтавської районної ради 

- Ми всі зусилля спрямовуємо на підтримку, у нас єдина амбулаторія, яка не має проточної води з 25. Тому, це дуже важливе питання.

На території села – близько пів тисячі дворів, які будуть користуватися водою з водопроводу. 

Павло Бречко, сільський голова Бричківської сільської ради 

- Мережі були збудовані за рік. Все залежало від надходжень до місцевого бюджету. 6,6 загальна вартість будівництва – мільйон чотириста плюс камера врізки, яка буде, – це теж за кошти місцевого бюджету. І все близько 300 тисяч.

Коли мешканці Петрівки перестануть ходити до колодязя за водою, поки що точно сказати не можуть.

Стрічка новин