Полтавська місцева прокуратура здійснює нагляд за додержанням законів при виконанні судових рішень

Полтавська місцева прокуратура здійснює нагляд за додержанням законів при виконанні судових рішень

З метою усунення виявлених порушень щодо режимних вимог, порядку та умов тримання засуджених внесено 5 актів прокурорського реагування.

З початку нинішнього року Полтавською місцевою прокуратурою в  державних установах «Божківська виправна колонія (№ 16)», «Крюківська виправна колонія (№ 29)», «Полтавська виправна колонія (№ 64)» та «Надержинщинська виправна колонія (№ 65») проведено перевірки з питань додержання кримінально-виконавчого законодавства. З метою усунення виявлених порушень щодо режимних вимог, порядку та умов тримання засуджених внесено 5 актів прокурорського реагування. За результатам їх розгляду 4 службових осіб державних установ притягнуто до дисциплінарної відповідальності. 

Окрім цього, Полтавською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного обігу наркотичних засобів одним із засуджених, який відбуває покарання в колонії. Збут канабісу, що є особливо небезпечним наркотичним засобом, задокументовано у ході реалізації оперативної інформації. Наразі особі повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 307 КК України (незаконне зберігання з метою збуту, а також збут наркотичних засобів у місцях позбавлення волі). Досудове розслідування триває.

Стрічка новин