Позбавлені права працювати через відсутність світла

Приватні підприємці Полтави з вулиць Гаражної та Автобазівської скаржаться, що їм відімкнули світло через небажання укладати новий договір з КАТП-1628 на постачання електроенергії.

Підприємці отримали листи такого змісту:

В зв'язку з тим, що ви як суб'єкт господарювання фактично споживаєте електричну енергію, яка надходить до мереж Полтавського КАТП-1628 як Основного споживача, просимо вас терміново укласти договір з нашим підприємством про спільне використання технологічних електричних мереж. У разі неукладення вище зазначеного договору в термін до 27.04.2020 Полтавське КАТП-1628 буде змушене припинити вам доступ до електричної мережі нашого підприємства.

Отримали і відповідні договори, але, як зазначають підприємці, підписувати їх не будуть. Адже, за їх словами, договори пусті.

Олександр Ковжога, адвокат, представник підприємців

- Бойко надав чистий бланк договору підприємцям. Дивіться: ні числа, ні номера. Ні які розрахунки ідуть. Поставив свій підпис і печать, і змусив їх, при цьому діяв фізично і психологічно, підписати договір. І тільки тоді він включить постачання електроенергії. Кожне підприємство заключило договір з «Обленерго», кожен місяць платить кошти.

Кажуть, цього дня зібралися, щоб обговорити подальші дії, запросили і очільника КАТП-1628, але останній не з'явився. 

Олександр Ковжога, адвокат, представник підприємців

- Він сюди не приїхав, прислав свого представника енергетика, енергетик привіз документ, розрахунок, де чітко зазначено, що підприємці покладаються сплачувати заробітну плату даному підприємству Полтава АТП. Тому, ми вважаємо, що вони порушують за ККУ, а також правила НКРЕКП для постачання електроенергії.

У свою чергу підприємці скаржаться: у них – величезні збитки. Та й профіль деяких підприємств - медичний, який в умовах карантину вкрай необхідний. 

Олександр Горбась, підприємець 

- Ми здаємо наші приміщення під аренду підприємствам. Ось деякі надіслали листи, цитую: ТОВ Медобладнання є виробником медичного обладнання для державних закладів охорони здоров'я, а саме – стерилізаторів парових автоклавів для дезінфекції та стерилізації медичних виробів.

Через це підприємство зупинилося, і таких – майже пів сотні. Всі вони різних напрямків. 

Коментар від очільника КАТП-1628 на ситуацію отримати не вдалося.

Стрічка новин