"єМалятко" – в Кременцуці

"єМалятко" – в Кременцуці

У Кременчуці запрацював прогресивний електронний сервіс від Міністерства юстиції «єМалятко», завдяки якому при наявності тільки однієї заяви новоспечені батьки зможуть отримати за їхнім бажанням до 10 базових послуг, пов’язаних з народженням дитини.

"Цей сервіс увібрав у себе найкращий світовий досвід. Головна функція «єМалятко» – батьки новонародженихотримують пакет послуг від різних відомств через єдиний контакт, заповнивши тільки одну заяву. Найголовніше – громадяни не витрачають на ходіння по кабінетах установ особистий час, а присвячують його родині", - розповіла Ірина Свистун, очільниця Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми). 

Очільниця додала, що кременчужани можуть отримати сучасну послугу Міністерства юстиції як у Головному офісі «Центру надання адміністративних послуг» (м. Кременчук, вул. Гагаріна, 14), так і через його віддалені робочі місця (Автозаводський район – м. Кременчук, вул. Героїв України, 11а; Крюківський район – м. Кременчук, вул. Івана Приходька, 90). Для цього у ЦНАПі створені усі відповідні комфортні умови, що дозволяє громадянам отримати послуги європейського зразка за короткий термін. 

Водночас, надання сервісу "єМалятко" здійснюватиметься адміністраторами ЦНАПу у приміщеннях закладів охорони здоров’я ("Кременчуцькому перинатальному центрі ІІ рівня" та "Кременчуцький міській лікарні "Правобережна").  

Стрічка новин