Молода харківська художниця Олена Борисова презентувала сьогодні в музеї Короленка свою другу полтавську виставку

Цього разу – на лісову тематику. 10 пастельних робіт першими побачили полтавські старшокласники, студенти педагогічного університету та журналісти.

Харків'янці Олені Борисовій в цьому році виповниться 25 років. Однак за невеликий як для художника вік вона вже встигла взяти участь у трьох десятках всеукраїнських виставок, кількох німецьких, англійських та десяти грецьких. З останньою країною її поєднує ще й родовід: один із її предків був греком. Можливо, тому вже три роки поспіль художниця регулярно відвідує цю країну.

В Полтаву з виставкою Олена Борисова приїхала вже вдруге. Цього разу – з 10-ма картинами на лісову тематику. 11-ту вона подарувала музею Короленка, де і розмістилась виставка, яку художниця назвала «Лісовим ноктюрном». Картини виконані пастеллю – працювати у цій техніці у художників вважається досить важкою справою. Однак Олена Борисова працює і в інших жанрах – має ще й графічні роботи, живописні, але пастель любить більш за все. Ідея лісової виставки виникла цим літом, зізнається художниця. Останні кілька місяців її особливо приваблює зелений колір, старі лісові дерева та відповідні пейзажі. Цим літом Олена багато подорожувала, в тому числі – і на околицях Полтави. Відпочивала не на річках і морях, а в лісі.

До Полтави художниця пообіцяла приїхати і з іншими виставками. Що це будуть за роботи, Олена Борисова ще не знає, але обіцяє обов'язково приємно здивувати.

Стрічка новин