Триває дитячий інтернет-фотоконкурс "Селфі з мамою"

Триває дитячий інтернет-фотоконкурс "Селфі з мамою"

У рамках відзначення Дня матері Департамент культури, молоді та спорту Полтавської міської ради оголосив дитячий інтернет-фотоконкурс "Селфі з мамою".

Для участі в конкурсі необхідно надіслати до 11 травня 2020 року одне фото в електронному форматі на електронну пошту: ssdpoltava@ukr.net (з приміткою Фотоконкурс "Селфі з мамою").

Надіслані фото (із зазначенням ім'я та прізвища автора), які відповідають умовам Фотоконкурсу, будуть приймати участь у голосуванні на сторінці Facebook Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради в період з 12 травня по 16 травня 2020 року.

Переможці (І, ІІ та ІІІ місця) будуть обрані по найбільшій кількості вподобайок. Авторів нагородять після закінчення карантину подарунками, йдеться на сайті Полтавської міської ради.

До Фотоконкурсу допускаються роботи всіх фотографічних жанрів, чорно-білі та кольорові, зроблені за останні два роки. Надсилайте фото, що відзначаються оригінальністю, несподіваним ракурсом, креативністю та гарною якістю.

Стрічка новин