Збут "Амфетаміну" в Миргороді: поліція затримала наркоторговця

Збут "Амфетаміну" в Миргороді: поліція затримала наркоторговця

В організації бізнесу із виготовлення та продажу особливо небезпечної психотропної речовини підозрюють 35-річного миргородця. «Наркоторговця» затримали на одній із вулиць Миргорода під час збуту чергової дози "Амфетаміну". 

Фігуранта викрили працівники управління протидії наркозлочинності поліції Полтавської області, за процесуального керівництва Миргородської місцевої Прокуратури, із залученням працівників батальйону поліції особливого призначення.

Під час санкціонованого судом обшуку за місцем тимчасового проживання затриманого слідчі вилучили «Амфетамін», прекурсори для виготовлення психотропу, хімічне обладнання, електронні ваги, зіп-пакети та хімічні кислоти. Речові докази спрямовані на судову експертизу.

Андрій Гарастюк, заступник начальника поліції Полтавщини, повідомив:

– Фігуранта затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. За викритими фактами наркозлочинів поліція здійснює досудове розслідування. Чоловікові повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України – незаконне виготовлення і збут наркотичних засобів, вчинені повторно. Слідчими подано  клопотання про застосування підозрюваному запобіжного заходу.

Також вирішується питання про вручення фігурантові підозри у незаконному виготовленні, придбанні і зберіганні прекурсорів (ст. 311 КК України), у привласненні обладнання, призначеного для виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів (ст. 313 КК України) та в організації або утриманні місця для незаконного вживання чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, а також надання приміщення з цією метою (ст. 317 КК України).

Стрічка новин