Ломаченко та Усик потрапили в базу "Миротворця"

Ломаченко та Усик потрапили в базу "Миротворця"

Боксерів звинувачують в антиукраїнській діяльності.

Відомі українські боксери Василь Ломаченко (14-1, 10 КО) і Олександр Усик (17-0, 13 КО) потрапили у список сайту "Миротворець", пише Дзеркало Тижня.

"Повторюючи кремлівські тези про единонародність, відкидаючи російську агресію і заперечуючи незалежність українського православ'я від контролю Росії (країна-агресор) РПЦ, вони стали на бік зрадників України", – сказано в заяві офіційного сайту організації.

Дані боксерів поміщені в розділ "Чистилище", у який потрапляють люди, які вчинили антиукраїнські дії. До слова, раніше Ломаченко та Усик не раз потрапляли в російські скандали.

У квітні вони разом з російськими артистами привітали віруючих із Великоднем, а кілька днів тому Ломаченко у фільмі "Здрастуй, брат, Христос Воскрес!", який опублікований на каналі російського монастиря "Корсунська пустель", назвав українців і росіян "єдиним народом" і зізнався, що не визнає Росію іншою країною. Свої наступні бої Ломаченко та Усик повинні були провести в травні, проте через пандемію коронавіруса вони були перенесені.

Стрічка новин