На Полтавщині злочинна група розповсюджувала небезпечну для людей лікеро-горілчану продукцію

На Полтавщині злочинна група розповсюджувала небезпечну для людей лікеро-горілчану продукцію

Слідчі поліції Полтавщини, спільно з оперативниками Управління стратегічних розслідувань у Полтавській області, під процесуальним керівництвом військової прокуратури Полтавського гарнізону, викрили організовану злочинну групу, члени якої здійснювали протиправно виготовляли, зберігали та розповсюджували підакцизні товари.

За версією слідства, фігурантів підозрюють у тому, що вони, за попередньою змовою із співробітником органу, який здійснює контроль за додержанням податкового законодавства, незаконно розповсюджували лікеро-горілчану продукцію з недоброякісної речовини, що становить загрозу для життя і здоров’я людей. 

Артем Родигін, заступник начальника поліції Полтавщини, зазначив: 

"Слідчими проведено близько 20 обшуків за місцями мешкання членів організованої групи та місцями зберігання підакцизних товарів. Із незаконного обігу вилучено понад 7 тисяч пляшок із лікеро-горілчаними напоями сумнівного походження, понад 1100 пачок тютюнових виробів та інші речові докази". 

Наразі трьом учасникам злочинної групи вручені повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 204 (Незаконне виготовлення, зберігання та розповсюдження підакцизних товарів групою осіб) Кримінального кодексу України та вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу. Досудове розслідування триває. 

Стрічка новин