Районну лікарню Кременчуцького району закрили

Районну лікарню Кременчуцького району закрили

Кременчуцькі лікарі готові до обслуговування мешканців району.

На сьогоднішній день з 85-ти випадків захворювання на COVID-19, зареєстрованих у  місті, 43 особи  - це медичні працівники ЦРЛ та члени їхніх родин. Практично щодня виявляють випадки захворювання на коронавірусну інфекцію, пов’язані із Центральною районною лікарнею Кременчуцького району, що територіально знаходиться на території Кременчука. Про це сьогодні говорили на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації. 

Міський голова Віталій Малецький вкотре закликав кременчужан, які зверталися до лікарів ЦРЛ за консультацією,  контактували з медичними працівниками або пацієнтами лікарні, з проханням звернутися до свого сімейного лікаря, повідомити про це та пройти ПЛР тестування, щоб виключити можливість захворювання на COVID-19.

Заступник міського голови Ольга Усанова зазначила, що вчора до Центральної районної лікарні приїжджала комісія з обласного департаменту охорони здоров’я, і було прийнято рішення  про закриття лікувального закладу до стабілізації ситуації щодо захворювання працівників закладу на COVID-19 та проведення дезінфекції всіх приміщень лікарні.

Начальник міського управління охорони здоров’я Максим Середа, зазначив, що Кременчук готовий приймати пацієнтів ЦРЛ на лікування. Особливе занепокоєння головного медика міста викликає робота жіночої консультації цього лікувального закладу. Тож Максим Середа порадив вагітним, які стоять на обліку у жіночій консультації  Центральної районної лікарні, звернутися до керівників міських жіночих консультації, там буде організоване ведення їхньої вагітності і проведені всі необхідні дослідження.

Стрічка новин