Ще три агропродовольчі ринки на Полтавщині зранку відновили свою роботу

Ще три агропродовольчі ринки на Полтавщині зранку відновили свою роботу

Це: Ринок КП «Полтавасерсів» ринок «Овочевий» (м.Полтава), Ринок ТОВ «Підприємство Миргородської Райспоживспілки «Центральний ринок»  (м. Миргород)  та  м’ясний павільйон на Ринку  Пирятинського РССТ ( м. Пирятин).

Адміністрація ринків  дотримала  вимоги протиепідемічних заходів, санітарного законодавства та гігієнічних вимог до обігу харчових продуктів на агропродовольчих ринках, встановлених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 27 квітня 2020 р. № 14 «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 в місцях торгівлі харчовими продуктами на агропродовольчих ринках».

Так, на вході до ринку міряють температуру відвідувам, є антисептики для покупців, дотримання масочного режиму як у продавців, так і покупців, встановлені екрани між продавцями та покупцями, забезпечено проведення дезінфекції контактних поверхонь кожні три години, забезпечено постійне інформування відвідувачів про обмеження, які необхідно дотримуватися.

Інспектори Миргородського міськрайонного та Пирятинського районного управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області розпочали проведення щоденних позапланових перевірок дотримання на  агропродовольчих ринках вимог, встановлених Головним державним санітарним лікарем України.

Стрічка новин