НАМ ініціює спецпроєкт "Лабораторія форматів: відповідь на Covid-19"

НАМ ініціює спецпроєкт "Лабораторія форматів: відповідь на Covid-19"

Національна асоціація медіа запрошує регіональні медіакомпанії для створення контенту, що надаватиме корисні та конструктивні поради виходу з кризи.

У межах реалізації цього проєкту команда "Лабораторії форматів" обере по два переможці для реалізації 1 телевізійного та 1 радійного формату "Антикриза".

Формат "Антикриза" – це соціально-розважальне шоу, про те, як змінилося життя людей після коронавірусу. А також - як адаптуватися до викликів часу, як не втратити себе у новому майбутньому, як знайти нові сенси і переглянуті старі? Це цікавий експеримент, під час якого ведучі разом із слухачами чи глядачами шукатимуть відповіді, чи стане Covid-19 початком завершення епохи споживання, змінить наші погляди на дистанційну роботу, медицину, освіту, витрати? А також – це шоу про те, як зробити конкретні кроки, щоб вийти з кризи.

Спецпроєкт "Лабораторії форматів" – це відповідь на потреби часу, а також актуальний, сучасний і затребуваний формат для медіакомпаній, які хочуть наповнити ефір якісним контентом, отримати цільове фінансування на його виробництво та уміють ефективно працювати у стислі терміни.

Проєкт "Лабораторія форматів" реалізується Національною асоціацією медіа за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Правила участі у конкурсі та умови його реалізації – на сайті НАМ. Заявки приймають до 8 травня.

Стрічка новин