Одиночна акція протесту підприємця

Кабінет Міністрів дозволив в Україні відкривати продовольчі ринки. Але із обов’язковим дотриманням певних санітарних вимог. Не всі ринки здатні виконати їх швидко. Це викликає невдоволення місцевих підприємців. Один із них у Миргороді влаштував одиночну акцію протесту.

Керівник сільськогосподарського фермерського господарства «Господар» Віктор Галич взяв власноруч виготовлений плакат «Ворог економіки кармановірус», і пішов з ним по місцевому ринку, поміж закритих павільйонів та порожніх дерев’яних столиків і лав.

Віктор Галич, керівник СФГ «Господар»

- На сьогоднішній день малі підприємства і виробники втрачають мільярдні збитки торгові мережі, і крупний олігархат наварюють такі бариші, які ми ніколи не заробляли.

Віктор Галич розповідає: фермерством займається давно. Нині ж вперше не знає, як діяти далі.

Віктор Галич, керівник СФГ «Господар»

- Я вирощую овочі. У мене 10 гектарів овочів. Питання: мені їх сіяти чи ні? Хай влада вийде і скаже: коли той карантин послабиться: через місяць, через два, через тиждень. Ось м’ясний ринок навіть. Чи варто заводити поросят, чи їх не дадуть продавати?

Агровиробник Вікторія Коваленко вирощує розсаду. Зараз для цієї продукції сезон в розпалі. От тільки повноцінно збувати її не має змоги, жаліється жінка.

Вікторія Коваленко, агровиробник 

- Розсада у нас уже давно переросла. Рання капуста, вже можна сказати, її повикидали. Зараз у нас помідори підросли. Їх також треба продавати, бо переростають. Базар закритий, збитки, жити немає за що.

Підприємець Віктор Галич обурюється, що великі супермаркети працюють, а маленькі торговельні точки підприємців і досі закриті.

Віктор Галич, керівник СФГ «Господар»

- За одну годину у нашому великому супермаркеті, куди позаганяла людей наша влада, проходить людей більше, ніж на нашому ринку може пройти за цілий день. Це все кармановірус. Вимагаю від нашої влади: хай терміново відкриває ринки, запускаємо транспорт і починаємо працювати.

Стрічка новин