31 онкохвора дитина на Полтавщині отримає матеріальну допомогу

31 онкохвора дитина на Полтавщині отримає матеріальну допомогу

На апаратній нараді директор Департаменту Соціального захисту облдержадміністрації Людмила Корнієнко поінформувала про державні соціальні допомоги.

Зокрема, вона зазначила, що в умовах карантину працювали в онлайн-режимі комісії з надання одноразової матеріальної допомоги.

"Наприкінці квітня розглянуто 335 заяв від громадян. Допомогу надано на 1 млн 500. Понад 900 тисяч гривень отримали 31 онкохворі діти. В середньому виділяють по 30 тисяч гривень на кожного", – сказала Людмила Корнієнко.

Крім того, відповідно до розпорядження голови ОДА   допомогу з  обласного  бюджету  у  розмірі 1000 грн отримають 179 осіб з інвалідністю внаслідок війни, з числа учасників  бойових дій у період Другої світової війни. Виплата допомоги розпочнеться 4 травня та буде проведена до 9 травня.

За її словами на травень 2020 року проведено нарахування щомісячних державних соціальних допомог 97,4 тисячам сімей області на загальну суму 156,7 млн грн, в тому числі: 40,3 тис. сімей з дітьми, 8,2 тис. малозабезпечених сімей, 17,0 тис. особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю,    31,9  тис. інших категорій громадян.

Виплату буде проведено згідно з графіком. Вісімдесят відсотків осіб отримають допомогу до 10 травня через банківські установи. Також до 10 травня буде забезпечено виплату 8,5 тисячам сімей державних соціальних допомог, у яких термін виплати закінчився у період дії карантину, а також особам з інвалідністю, якими пропущено строк переогляду МСЕК та ЛКК. Також Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації працює на переформатування деяких напрямків Програми, виключно на пріоритетах сьогодення з метою ефективного використання для людей наявного фінансового ресурсу, який вже виділено на  її реалізацію.

Стрічка новин