31 онкохвора дитина на Полтавщині отримає матеріальну допомогу

На апаратній нараді директор Департаменту Соціального захисту облдержадміністрації Людмила Корнієнко поінформувала про державні соціальні допомоги.

Зокрема, вона зазначила, що в умовах карантину працювали в онлайн-режимі комісії з надання одноразової матеріальної допомоги.

"Наприкінці квітня розглянуто 335 заяв від громадян. Допомогу надано на 1 млн 500. Понад 900 тисяч гривень отримали 31 онкохворі діти. В середньому виділяють по 30 тисяч гривень на кожного", – сказала Людмила Корнієнко.

Крім того, відповідно до розпорядження голови ОДА   допомогу з  обласного  бюджету  у  розмірі 1000 грн отримають 179 осіб з інвалідністю внаслідок війни, з числа учасників  бойових дій у період Другої світової війни. Виплата допомоги розпочнеться 4 травня та буде проведена до 9 травня.

За її словами на травень 2020 року проведено нарахування щомісячних державних соціальних допомог 97,4 тисячам сімей області на загальну суму 156,7 млн грн, в тому числі: 40,3 тис. сімей з дітьми, 8,2 тис. малозабезпечених сімей, 17,0 тис. особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю,    31,9  тис. інших категорій громадян.

Виплату буде проведено згідно з графіком. Вісімдесят відсотків осіб отримають допомогу до 10 травня через банківські установи. Також до 10 травня буде забезпечено виплату 8,5 тисячам сімей державних соціальних допомог, у яких термін виплати закінчився у період дії карантину, а також особам з інвалідністю, якими пропущено строк переогляду МСЕК та ЛКК. Також Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації працює на переформатування деяких напрямків Програми, виключно на пріоритетах сьогодення з метою ефективного використання для людей наявного фінансового ресурсу, який вже виділено на  її реалізацію.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію